Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce Kliknij

TomiNET

Systemy sygnalizacji pożaru wraz z systemami oddymiania i zamknięć ogniowych służą do zabezpieczenia obiektów użyteczności publicznej, hoteli, pensjonatów, galerii handlowych, hal produkcyjnych oraz mieszkań prywatnych....

 

W dzisiejszych czasach nie do pomyślenia jest aby firma czy urząd nie miały dostępu do internetu czy sieci telekomunikacyjnej. Prawidłowo wykonany system informatyczny i telekomunikacyjny jest podstawą ich funkcjonowania ...

 

Począwszy od najprostszych systemów telewizji opartych o nadajniki telewizji naziemnej poprzez powiązanie jej z programami telewizji satelitarnej a kończąc na profesjonalnych stacjach czołowych i systemach telewizji interaktywnej IPTV ...

Tu jesteś: » Oferta » Systemy telewizji hotelowej » Cyfryzacja telewizji naziemnej

Leasing systemu telewizji hotelowej, PayTV

Jakie korzyści daje leasing wszyscy wiemy...

Dzierżawa telewizorów dla hoteli pozwala oszczędzić gotówkę i zwiększyć zdolności kredytowe. Linie kredytowe są nieobciążone, zapewniając większą siłę nabywczą. Kapitał nie jest zamrożony w sprzęcie a stałe raty pozwolą na ustabilizowanie planu finansowego.

Leasingodawca jest właścicielem telewizorów, czyli nie będzie strat związanych z modernizacją starzejącego się sprzętu, kosztami ewentualnych napraw (gwarancja na telewizory PHILIPS - 5lat). Posiadasz sprzęt i nie interesują Cię procedury odpisów amortyzacyjnych.

Po zakończeniu umowy dzierżawy jest możliwość kupna telewizorów lub jej odnowienia, a tym samym telewizory nigdy się nie zestarzeją i zawsze będą podążać za wszelkimi nowościami technologicznymi.

Płatna telewizja - PayTV

W przypadku wykorzystania możliwości PayTV, można w znacznej części pokryć ratę dzierżawy ze sprzedaży kart zdrapek PayTV. Wszystkie telewizory hotelowe PHILIPS są przystosowane do systemu płatnej telewizji.

Goście hotelowi wykupując w recepcji kartę PayTV uzyskają dostęp do dodatkowych kanałów telewizyjnych dostepnych w systemie TV hotelu. Czas dostępu do szerszej oferty programowej - 1, 2 lub 7 dni jest uzależniony od rodzaju wykupionej przez gościa karty.

Uruchomienie systemu płatnej telewizji jest opcjonalne i nie wymaga wprowadzania jakichkolwiek zmian w systemie telewizji hotelowej. Jest to dodatkowa fukncja telewizorów hotelowych PHILIPS.

Płatna telewizja PayTV

Wszystkie telewizory hotelowe PHILIPS objęte leasingiem mają wydłużoną gwarancję do 5 lat

Szczegółowe parametry przykładowego telewizora hotelowego PHILIPS można zobaczyć w naszym sklepie.

PHILIPS 22HFL3232D/10
Zapraszamy