Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce Kliknij

TomiNET

Systemy sygnalizacji pożaru wraz z systemami oddymiania i zamknięć ogniowych służą do zabezpieczenia obiektów użyteczności publicznej, hoteli, pensjonatów, galerii handlowych, hal produkcyjnych oraz mieszkań prywatnych....

 

W dzisiejszych czasach nie do pomyślenia jest aby firma czy urząd nie miały dostępu do internetu czy sieci telekomunikacyjnej. Prawidłowo wykonany system informatyczny i telekomunikacyjny jest podstawą ich funkcjonowania ...

 

Począwszy od najprostszych systemów telewizji opartych o nadajniki telewizji naziemnej poprzez powiązanie jej z programami telewizji satelitarnej a kończąc na profesjonalnych stacjach czołowych i systemach telewizji interaktywnej IPTV ...

Tu jesteś: » Oferta » Techniczne zabezpieczenia obiektów » Telewizja przemysłowa

Telewizja przemysłowa

Zwana inaczej Monitoringiem Wizyjnym, Telewizją Dozorową czy CCTV ma za zadanie ciągły monitoring i zapis obrazów z kamer rozmieszczonych na chronionym obiekcie.
Stosowana w obiektach małych takich jak mieszkania, pensjonaty, szkoły, domy, urzędy czy kawiarnie jak i dużych obiektach jak hale produkcyjne, magazynowe, galerie handlowe, hotele , domy i ośrodki wypoczynkowe.
Telewizja CCTV może być zrealizowana w kilku techologiach: analogowej - o najniższej rozdzielczoœci obecnie wypieranej przez rodzinę techologii HD transmitowanej po kablu koncentrycznym a skończywszy na techologii IP.

W skład systemu telewizji przemysłowej wchodzą następujące elementy:

  • kamery wewnętrzne/zewnętrzne
  • rejestratory analogowe lub sieciowe
  • stanowiska operatorskie
  • elementy pomocnicze wraz z okablowaniem

Firma nasza zajmuje się projektowaniem instalacji monitoringu, montażem jak i serwisem zainstalowanego sprzętu. Współpracujemy z renomowanymi producentami i dostawcami urządzeń i podzespołów do systemów telewizji przemysłowej takich jak; ADI-Ultrak, Samsung, Honeywell, SONY, HIKVISION. Oferujemy profesjonalny bezpłatny serwis gwarancyjny jak również i pogwarancyjny.

Od pewnego czasu mamy problemy z podglądem obrazów z kamer poprzez przeglądarkę internetową Firefox, problem w tym, że Firefox w kolejnych aktualizacjach zablokował uruchamianie komponentów odpowiedzialnych za odtwarzanie obrazów.
Jedynym sposobem jest cofnięcie wersji przeglądarki lub skorzystanie z niższej wersji portable.
Poniżej link do przeglądarki internetowej Firefox w wersji Portabe, proszę go pobrać, rozpakować i uruchomić - warunek inna instancja przeglądarki Firefox zainstalowanej w systemie nie może być w tym czasie otwarta.
Pod żadnym pozorem nie aktualizować do aktualnej wersji.

Firefox Portable - nie aktualizować!!!!!!!
Kamera IP 180 stopni 8Mpix, H.264, D/N, wandaloodporna ARECONT VISION
Klawiatura operatora systemu CCTV SPC-6000 SAMSUNG
Rejestrator cyfrowy 16x video, 16x audio H.264 SRD-1670DC SAMSUNG
Zapraszamy